Уночі згорів заміський будинок бізнесмена Мазепи, затриманого за підозрою в махінаціях із землями Київської ГЕС

Уночі 22 січня згорів заміський будинок Ігоря Мазепи, що затриманий за підозрою в махінаціях із землям Київської ГЕС. Це сталося в селі Картовецьке Чернігівської області. Про це повідомляє LB.ua.

Будинок був обладнаний системами спостереження, тому наразі причини пожежі встановлюються. За попередніми даними, постраждалих немає, повідомили джерела видання.

19 січня повідомлялося, що  ДБР спільно з ДСР Нацполіції під час спроби виїзду за кордон затримали бізнесмена – організатора схеми протиправного заволодіння землями, на яких розташовані гідротехнічні споруди критичної інфраструктури – Київської ГЕС - Ігоря Мазепу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті