Уночі було знищено "шахеди" в небі трьох областей України - Олещук

Уночі було знищено "шахеди" в небі трьох областей України. Про це у Телеграм вранці 28 травня повідомив командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

"Уночі 28 травня 2024 року противник атакував трьома ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із району Приморсько-Ахтарськ – рф. Ворожі безпілотники було збито підрозділами Повітряних Сил у Запорізькій, Дніпропетровській та Черкаській областях", - повідомив командувач ПС ЗСУ.

Як повідомлялося, російські пабліки пишуть про збитий безпілотник у Підмосков'ї.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті