Унаслідок удару по пункту управління ЗС РФ в Курській області загинули 20 офіцерів — Зеленський

Українські військові вразили пункт управління у Курській області 3 лютого, внаслідок чого є втрати серед офіцерського складу. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

"Там просто був уражений пункт управління. Перед тим, як 2,5 км пройти, наші вразили пункт управління на Курщині. Мені сказали, що напевно 20 загиблих офіцерів. Серед них старші офіцери північнокорейські та росіяни", - заявив  Зеленський.

Раніше у Генштабі ЗСУ заявили, що Курська операція Сил оборони України триває вже шість місяців і росія втратила за цей час вже 40 тисяч солдатів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.09.2025
09:28

"Каламутна тема". Луганський щоденник

І ще є фішка – віддавати картки з українськими пенсіями дітям. Їм складніше на новому місці. Їм там вставати на ноги. А комунальні за їхніми квартирами сплачують батьки зі своєї місцевої пенсії.
Світ
04.09.2025
10:00

«Основним завданням цієї осені стане остаточне звільнення ДНР». Російські ЗМІ про Україну

«Росія відкидає присутність сил НАТО, озброєння України, відновлення чисельності ЗСУ та інтеграцію Києва в євроатлантичні структури... Без цього говорити про зустріч Путіна і Зеленського безглуздо».
Світ
03.09.2025
12:16

“Зеленський поводиться так, ніби має ПТСР. Проте відносини з Україною – це не особисті стосунки”. Польські медіа про Україну

Діти з Польщі повинні дивитися на дітей з України як на рівних собі. І це не буде простим завданням...
Всі статті