Унаслідок російського ракетного удару по Кременчуку Полтавської області постраждали 55 осіб

Унаслідок російського ракетного удару по Кременчуку Полтавської області постраждали 55 осіб. Про це повідомляє голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін у Telegram.

"Кількість жертв (поранених - "ОстроВ") внаслідок ворожого удару по Кременчуку збільшилася до 55 осіб. 19 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні, зокрема одна дитина. Загалом постраждали шестеро дітей. Також серед постраждалих є одна вагітна жінка", - поінформував Лунін. 

Раніше повідомлялося про влучання ворожих ракет в об'єкт цивільної інфраструктури та поранення 32 осіб.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті