Унаслідок російського ракетного удару по Кременчуку Полтавської області постраждали 55 осіб

Унаслідок російського ракетного удару по Кременчуку Полтавської області постраждали 55 осіб. Про це повідомляє голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін у Telegram.

"Кількість жертв (поранених - "ОстроВ") внаслідок ворожого удару по Кременчуку збільшилася до 55 осіб. 19 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні, зокрема одна дитина. Загалом постраждали шестеро дітей. Також серед постраждалих є одна вагітна жінка", - поінформував Лунін. 

Раніше повідомлялося про влучання ворожих ракет в об'єкт цивільної інфраструктури та поранення 32 осіб.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті