Унаслідок обстрілу поліклініки в Дніпрі відомо вже про 23 постраждалих

Кількість поранених унаслідок ракетного удару по поліклініці в Дніпрі зросла до 23 осіб. Про це 26 травня в Telegram повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Уже 23 постраждалих у Дніпрі. 21 - у стаціонарі, із них троє - "важкі", - заявив чиновник.

Також Лисак ще раз підтвердив, що внаслідок атаки загинув 69-річний чоловік. Він проходив повз, коли ракета вдарила по поліклініці. Очільник ОВА зазначив, що рятувальникам уже вдалося локалізувати пожежу в медзакладі. Однак гасіння триває.

Нагадаємо, за попередньою інформацією повідомлялося, що внаслідок удару в Дніпрі постраждали 16 осіб.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті