Умєров затвердив план заходів Міноборони з реалізації Річної нацпрограми співробітництва з НАТО на 2024 рік

План заходів Міністерства оборони з реалізації адаптованої Річної національної програми співробітництва з НАТО (аРНП) на 2024 рік затверджено міністром оборони України Рустемом Умєровим 1 березня. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства. 

"Міністерство оборони України як координатор сил оборони має забезпечити системні зміни на шляху до вступу в НАТО. Відтак, виконання заходів по аРНП є одним із пріоритетів. Заходи програми враховують рекомендації експертів НАТО", - сказав Умєров.

Зазначається, що програма розроблена на виконання домовленостей за результатами Вільнюського саміту НАТО. Ключовим пріоритетом адаптованої Річної національної програми є реформування сектору безпеки та оборони України. Погоджений план передбачає більше 50 заходів Міноборони в рамках 17 цілей, які мають бути виконані протягом цього року.

"Максимальна увага була приділена процесу моніторингу виконання заходів. Разом з тим, документ залишається гнучким інструментом, який підлягає щорічному перегляду пріоритетів на основі динаміки безпекової ситуації", - цитуються слова заступника міністра оборони України Станіслава Гайдера.

Раніше повідомлялось, що Сирський і Умеров зустрілися з сенаторами США.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті