Укрзалізниця запускає "романтичний експрес" до Дня закоханих у Києві та Львові: пасажирів-військових очікуватиме "поетичний сюрприз" від Сергія Жадана

Укрзалізниця вдруге запускає «Потяг до тебе», присвячений до Дня закоханих. У 2024 році потяги курсуватимуть не тільки у Києві, але й у Львові. Про це повідомляє пресслужба АО «Укрзалізниця» на своєму Telegram-каналі.

Зазначається, що «Потяги до тебе» курсуватимуть 14, 16 та 18 лютого, а сам експрес повернеться в оновленому вигляді.

В «Укрзалізниці» підкреслюють, що половину місць було безкоштовно надано пораненим військовослужбовцям на реабілітації, щоб ті, завдяки кому всі українці мають можливість безпечно подорожувати країною, змогли провести час зі своїми половинками та створити нові «залізні» спогади. «На пасажирів очікує романтична подорож під справжнім паровозом, у новенькому вагоні, в купе на двох, під романтичну музику, з можливістю замовити спеціальне меню від відомого українського шеф-кухаря наших дипломатичних рейсів Євгена Клопотенка», – розповідають в УЗ.

Подорож Києвом і Львовом триватиме трохи більше 2 годин, починаючись і завершуючись на Центральному вокзалі. Відправлення 14, 16 та 18 лютого у Львові о 18:55, у Києві о 19:10.

Квитки на цей рейс матимуть різну вартість залежно від дня тижня, ціни стартують від 304 грн у Львові та 458 грн у Києві. Знайти «Потяг до тебе» в застосунку можна за запитом Київ-Пасажирський – Київ-Романтичний, а також Львів – Львів-Романтичний.

В «Укрзалізниці» наголошують, що вечеря не входить до вартості квитка, кожен замовник отримає індивідуальне посилання на спеціально розроблене меню від шефа.

Також зазначають, що на пасажирів-військових також очікуватиме «поетичний сюрприз» від Сергія Жадана.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті