Укрзалізниця запускає "романтичний експрес" до Дня закоханих у Києві та Львові: пасажирів-військових очікуватиме "поетичний сюрприз" від Сергія Жадана

Укрзалізниця вдруге запускає «Потяг до тебе», присвячений до Дня закоханих. У 2024 році потяги курсуватимуть не тільки у Києві, але й у Львові. Про це повідомляє пресслужба АО «Укрзалізниця» на своєму Telegram-каналі.

Зазначається, що «Потяги до тебе» курсуватимуть 14, 16 та 18 лютого, а сам експрес повернеться в оновленому вигляді.

В «Укрзалізниці» підкреслюють, що половину місць було безкоштовно надано пораненим військовослужбовцям на реабілітації, щоб ті, завдяки кому всі українці мають можливість безпечно подорожувати країною, змогли провести час зі своїми половинками та створити нові «залізні» спогади. «На пасажирів очікує романтична подорож під справжнім паровозом, у новенькому вагоні, в купе на двох, під романтичну музику, з можливістю замовити спеціальне меню від відомого українського шеф-кухаря наших дипломатичних рейсів Євгена Клопотенка», – розповідають в УЗ.

Подорож Києвом і Львовом триватиме трохи більше 2 годин, починаючись і завершуючись на Центральному вокзалі. Відправлення 14, 16 та 18 лютого у Львові о 18:55, у Києві о 19:10.

Квитки на цей рейс матимуть різну вартість залежно від дня тижня, ціни стартують від 304 грн у Львові та 458 грн у Києві. Знайти «Потяг до тебе» в застосунку можна за запитом Київ-Пасажирський – Київ-Романтичний, а також Львів – Львів-Романтичний.

В «Укрзалізниці» наголошують, що вечеря не входить до вартості квитка, кожен замовник отримає індивідуальне посилання на спеціально розроблене меню від шефа.

Також зазначають, що на пасажирів-військових також очікуватиме «поетичний сюрприз» від Сергія Жадана.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті