Укрзалізниця запровадила “залізничних маршалів" на вокзалах та в поїздах

На вокзальних комплексах та в поїздах Укрзалізниці розпочали роботу перші маршали залізничної безпеки. Про це повідомляє канал Укрзалізниці у Телеграм 9 жовтня.

“Це працівники відомчої воєнізованої охорони товариства, головне завдання яких — контролювати безпекову ситуацію в пасажирських перевезеннях та своєчасно реагувати у разі потреби”, - зазначається у повідомленні.

За інформацією Укрзалізниці, маршали працюють не публічно. 

“Тож ні добропорядні громадяни, ні зловмисники не знають про ловців на правопорушників”, - додали у компанії.

Перші маршали Укрзалізниці розпочали свою роботу у вересні, зокрема, вони працюють на одному з популярних західних напрямків, який наразі потребує більшої уваги для гарантування безпеки пасажирів.

Як повідомлялось раніше, "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на новий міжнародний потяг до Варшави.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті