"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на новий міжнародний потяг до Варшави

"Укрзалізниця" запустила продаж квитків на новий міжнародний поїзд до Варшави. Про це компанія повідомила у Телеграмі.

Він курсуватиме з 15 жовтня до польської столиці зі Львова через Раву-Руську.

За даними пресслужби, розклад руху поїздів розроблений таким чином, щоб без зайвих пересадок охопити залізничним сполученням з Варшавою та Любліном не лише Львів, а й Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву. Пасажири з інших міст України зможуть скористатися пересадкою у Львові.

Дізнатися розклад руху та придбати квитки можна у мобільному застосунку "Укрзалізниці". Вони також доступні у чат-ботах та на сайті залізниці, а також у міжнародних касах вокзалів.

Наразі маршрут працюватиме у пересадковому форматі на станції Рава-Руська, що на Львівщині. Пасажири здійснюватимуть пересадку з поїзда української ширини колії (1520 мм) на поїзд європейської колії (1435 мм) і зворотно.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" змінила розклад електричок між Донеччиною та Харківщиною і додала нову зі Слов’янська.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті