"Укроборонпром" розпочав серійне виробництво дронів-камікадзе з дальністю 1000 км

"Укроборонпром" розпочав серійне виробництво нового українського дрона-камікадзе, який є аналогом іранських дронів "Шахед". Про це "Економічній правді" заявив генеральний директор концерну Герман Сметанін, - повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода".

За словами Сметаніна, максимальна дальність бойового вильоту нового безпілотника - 1000 кілометрів. Голова "Укроборонпрому" стверджує, що це значно більше, ніж у іранських "Шахедів", які використовує російська армія у війні проти України.

"Ми зараз зосередилися на виробництві більш складних і дорогих проєктів із високими характеристиками", - заявив гендиректор "Укроборонпрому".

Як повідомлялося, український концерн "Антонов" розширює виробництво дронів.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті