Український концерн "Антонов" розширює виробництво дронів

Український концерн "Антонов" додає до виробництва вантажних літаків випуск безпілотників. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters 12 вересня.

"Український концерн "Антонов" розширює виробництво безпілотників. Компанія диверсифікує свій основний бізнес із виробництва вантажних літаків у відповідь на російське вторгнення", - зазначається у повідомленні.

Як повідомляє видання, новий центр безпілотних літальних апаратів "Антонова" було відкрито "з метою розширення можливостей виробництва безпілотних систем та надання підтримки приватним виробникам безпілотних систем з погляду досвіду та послуг", йдеться у презентації "Укроборонпрому", який займається оборонним сектором України. Документ був представлений урядовцям у Вашингтоні у червні.

Хоча виробництво вантажних літаків продовжуватиметься, новий центр безпілотних літальних апаратів тепер може краще задовольняти військові потреби України та дати інженерам "Антонова" більше роботи, повідомило Reuters анонімне джерело, знайоме з планами "Антонова".

Як повідомлялось раніше, "Антонов" почав використовувати реактивні двигуни зі знищеної "Мрії" на літаках "Руслан".

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті