"Укргазвидобування" отримало від Швеції партію потужних генераторів та накопичувачів електроенергії

АТ "Укргазвидобування" отримало від Швеції велику партію потужних генераторів і накопичувачів електроенергії. Про це повідомило Міненерго на своїй сторінці у Facebook 25 лютого.

"Цього тижня Міненерго відправило АТ "Укргазвидобування" партію потужних генераторів та накопичувачів електроенергії загальною вагою понад 62 тонни. Це енергетичне обладнання є черговою допомогою шведських партнерів енергетичному сектору України", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що загалом від початку повномасштабного вторгнення росії Швеція передала Україні понад 665 тонн енергетичного обладнання та матеріалів.

Як підкреслив міністр енергетики України Герман Галущенко, передане обладнання сприятиме стабільній роботі газовидобувних потужностей та допоможе у відновленні енергетичної інфраструктури.

Раніше повідомлялось, що дефіцит потужності в енергосистемі відсутній уже два тижні.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті