Українські бійці на Донбасі знищили 3 БМП та 25 окупантів

Українські воїни знищили три БМП та 25 окупантів на Донбасі. Про це 14 серпня у Facebook повідомляють представники 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Представники бригади опублікували відео із процесом знищення сил та засобів противника.

"Вдалий день - це коли знищили 3 БМП супротивника і змішали із землею близько 25 ворогів! У Княжої піхоти ранок на Донбасі починається не завжди з кави", - додали представники бригади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ за добу знищили 19 танків та ББМ, вертоліт та 150 окупантів.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті