Українська легкоатлетка Магучих виграла етап Діамантової Ліги у стрибках в висоту

Українська легкоатлетка Ярослава Магучих, яка виступає  у стрибках у висоту, виграла етап Діамантової Ліги у Бельгії. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Спортсменка легко взяла спочатку висоту у 2 метри, потім - 2.02. Згодом, з першої спроби Магучих стрибнула на 2.05 метри, після чого пробувала брати 2.10, однак не змогла перевершити свій же персональний рекорд. У підсумку, із результатом 2.05 українка здобула перемогу у змаганнях. Найближча переслідувачка - австралійка Елеанор Паттерсон, стрибнула на 194 сантиметри. 

Магучих повторила рекорд України, встановлений ще 15 вересня 1995 року Інгою Бабаковою у Токіо, а також показала найкращий результат сезону в світі. 

Окрім Магучих у цьому етапі змагань брали участь ще дві українки: Ірина Геращенко показала результат 1.91 метра і посіла шосту сходинку, а Юлія Левченко не змогла стрибнути вище за 1.88 метра, показавши останній результат.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті