Українська легкоатлетка Магучих виграла етап Діамантової Ліги у стрибках в висоту

Українська легкоатлетка Ярослава Магучих, яка виступає  у стрибках у висоту, виграла етап Діамантової Ліги у Бельгії. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Спортсменка легко взяла спочатку висоту у 2 метри, потім - 2.02. Згодом, з першої спроби Магучих стрибнула на 2.05 метри, після чого пробувала брати 2.10, однак не змогла перевершити свій же персональний рекорд. У підсумку, із результатом 2.05 українка здобула перемогу у змаганнях. Найближча переслідувачка - австралійка Елеанор Паттерсон, стрибнула на 194 сантиметри. 

Магучих повторила рекорд України, встановлений ще 15 вересня 1995 року Інгою Бабаковою у Токіо, а також показала найкращий результат сезону в світі. 

Окрім Магучих у цьому етапі змагань брали участь ще дві українки: Ірина Геращенко показала результат 1.91 метра і посіла шосту сходинку, а Юлія Левченко не змогла стрибнути вище за 1.88 метра, показавши останній результат.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті