Українець Михайло Романчук виграв "золото" чемпіонату Європи з плавання

Українець Михайло Романчук виграв золоту медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту. Цей заплив відбувся 16 серпня.

Український плавець показав найкращий результат на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Це означає, що наш спортсмен захистив титул чемпіона Європи на цій дистанції.

Причому його час (14.36.10) також став новим рекордом України. Мало того, Михайло в результаті більш ніж на 3 секунди випередив Грегоріо Палтріньєрі, який прийшов другим.

Чемпіонат Європи-2022. 1500 метрів, вільний стиль (чоловіки). Фінал:

1. Михайло Романчук (Україна) – 14:36.10
  2. Грегоріо Палтріньєрі (Італія) – 14:39.79
  3. Дам'єн Джолі (Франція) – 14:50.86

Зазначимо, що на цій європейській першості Михайло Романчук також виступив на дистанції 800 метрів – проте там він фінішував лише четвертим. Попереду українець ще заплив на 400 метрів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські поліцейські виграли шість золотих медалей на Світових іграх.