Україна готова до переговорів з росією про контрибуції та репарації - Данілов

Україна не проти переговорів із росією, але лише щодо контрибуцій та репарацій. Про це 27 вересня у Twitter заявив секретар РНБО Олексій Данилов.

"Україна ніколи не була проти переговорів з РФ... щодо контрибуцій та репарацій. Чим довше кремлівський режим відтягує ці переговори - тим гірші умови і більше суми", - написав чиновник.

Також Данилов додав, що деокупація України та дефрагментація росії будуть виконані "в повному обсязі". Причому виконані відповідно до "планів та графіків".

Нагадаємо, раніше у кремлі заявили, що готові до переговорів з Україною, щоб досягти своїх цілей.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті