Україна готова до переговорів із росією, але вже без путіна - Зеленський

Україна готова вести переговори з росією, але не за правління путіна. Про це 30 вересня у відеозверненні заявив Володимир Зеленський.

"Очевидно, що з цим російським президентом це неможливо. Він не знає, що таке гідність та чесність. Тому ми готові до діалогу з росією, але з іншим президентом", - заявив глава держави.

Також Зеленський додав, що Україна була і залишається лідером у переговорних зусиллях. І саме від нашої країни російське керівництво отримувало пропозицію домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних та справедливих умовах.

Нагадаємо, що в рамках цього звернення Володимир Зеленський також заявив, що Україна подає заявку до НАТО у прискореному порядку.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті