Україну й надалі підтримуватимуть до справедливого фіналу у цій війні – Подоляк

Україну й надалі підтримуватимуть її міжнародні партнери у повному обсязі до справедливого фіналу у цій страшній війні. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Twitter.

"Іноді існує думка, що вибори в тій чи іншій країні з демократичного, проукраїнського табору (у тому числі в США) змінять формат підтримки України або взагалі припинять її. Звісно, це не так", - вважає він.

За його словами, для того, щоб справді припинити підтримку України, будь-який політик-кандидат мав би вийти і прямо сказати: "Ми боїмося Росії; ми хочемо програти слабкій Росії; ми завжди брехали вам, що базові цінності, такі як свобода та демократію варто захищати; ми хочемо, щоб хаос, війни, тероризм, беззаконня, спонсоровані Росією, прийшли у світ; ми хочемо, щоб українці, які захищають свою землю, свої сім'ї, свої будинки, загинули, і ми хочемо, щоб ви жили у світі, де немає жодних правил та міжнародного права".

"Звісно, це неможливо. Звичайно, ніхто не прийме здачу демократії країні, що вже програла (РФ). Звісно, Україну й надалі підтримуватимуть у повному обсязі до справедливого фіналу у цій страшній війні. Тому не витрачайте свої емоції на оцінку фейків, проросійської пропаганди та відвертої дурості", - зазначив Подоляк.

Як повідомлялося раніше, один з можливих кандидатів у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі представив зовнішньополітичну платформу, заявивши, що у разі обрання президентом визнає право росії на окуповані нею території України.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті