Українців, які незаконно перетнули кордон з Придністров'ям, вербує ФСБ. Інакше погрожують поверненням в Україну

ФСБ у Придністров’ї вербує українців, які незаконно перетнули кордон. Про це повідомив Центр національного спротиву (ЦНС) у Телеграм 2 березня. 

"Громадяни України, що незаконно перетнули кордон з "Придністровською молдавською республікою" ("ПМР"), вербуються представниками ФСБ РФ", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що з них намагаються витягти інформацію щодо військових об’єктів та облаштування ділянки кордону України з Придністров'ям. Також їх схиляють до роботи у якості позаштатних співробітників та інформаторів на постійній основі, в іншому випадку погрожують повернути назад в Україну.

"Такі ворожі дії вкотре демонструють, що ПМР позбавлена суб’єктності і є фактично територією окупованою ЗС РФ, тому закликаємо українців не відвідувати “республіку” незалежно від законності шляху добирання", - пише також ЦНС.

Раніше повідомлялось, що росіяни звозять на окуповану територію найманців з Куби та Нігерії.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті