Українців, які незаконно перетнули кордон з Придністров'ям, вербує ФСБ. Інакше погрожують поверненням в Україну

ФСБ у Придністров’ї вербує українців, які незаконно перетнули кордон. Про це повідомив Центр національного спротиву (ЦНС) у Телеграм 2 березня. 

"Громадяни України, що незаконно перетнули кордон з "Придністровською молдавською республікою" ("ПМР"), вербуються представниками ФСБ РФ", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що з них намагаються витягти інформацію щодо військових об’єктів та облаштування ділянки кордону України з Придністров'ям. Також їх схиляють до роботи у якості позаштатних співробітників та інформаторів на постійній основі, в іншому випадку погрожують повернути назад в Україну.

"Такі ворожі дії вкотре демонструють, що ПМР позбавлена суб’єктності і є фактично територією окупованою ЗС РФ, тому закликаємо українців не відвідувати “республіку” незалежно від законності шляху добирання", - пише також ЦНС.

Раніше повідомлялось, що росіяни звозять на окуповану територію найманців з Куби та Нігерії.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті