Українці Верняєв та Лащевська стали переможцями Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики

У турецькому Мерсіні пройшов черговий етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики, де наші портсмени здобули по дві золоті та срібні нагороди. ПРо це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України.

"Медальний дубль зробили наші чоловіки у вправах на паралельних брусах. Олег Верняєв до срібла на коні додав золото на коронному приладі, виконавши комбінацію у фіналі на оцінку 15.000  і на 0,250 бала випередивши срібного призера, товариша по команді Назара Чепурного. Анна Лащевська стала найкращою у вправах на різновисотних брусах серед жінок (13,533)", - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті