Українці на окупованих територіях не поспішають звертатися до російських психологів

У так званих "ДНР", "ЛНР" і на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей місцеві жителі не поспішають йти до "фахівців" із РФ по "психологічну допомогу". Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на Федеральне медико-біологічне агентство (ФМБА) росії.

"Серед основних симптомів - панічні атаки, депресії, психосоматичні захворювання, антисоціальна поведінка та інші. Основні звернення надходять від сімей, які постраждали внаслідок бойових дій", - зазначили у ФМБА.

Як повідомлялося, окупанти ввели додаткові години в школах Луганщини для донесення пропаганди дев'ятикласникам. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті