Українці на окупованих територіях не поспішають звертатися до російських психологів

У так званих "ДНР", "ЛНР" і на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей місцеві жителі не поспішають йти до "фахівців" із РФ по "психологічну допомогу". Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на Федеральне медико-біологічне агентство (ФМБА) росії.

"Серед основних симптомів - панічні атаки, депресії, психосоматичні захворювання, антисоціальна поведінка та інші. Основні звернення надходять від сімей, які постраждали внаслідок бойових дій", - зазначили у ФМБА.

Як повідомлялося, окупанти ввели додаткові години в школах Луганщини для донесення пропаганди дев'ятикласникам. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті