Український військовослужбовець Андрій Ткачук виборов бронзу на Чемпіонаті світу з добового бігу

Український військовослужбовець Андрій Ткачук виборов бронзу на Чемпіонаті світу з добового бігу. Про це повідомляється у телеграм-каналі Стратком ЗСУ.

"Ткачук Андрій Анатолійович 1-2 грудня посів третє місце на Чемпіонаті світу з бігу на 24 години з результатом 284,540 км. Андрій “Бродяга” Ткачук - учасник АТО у 2014-2015 рр, а також багаторазовий чемпіон України з бігу, чемпіон України з трейлу, рекордсмен України з бігу на 24 і 48 годин, учасник чемпіонатів Європи та світу, майстер спорту з легкої атлетики", - йдеться  у повідомленні.

24 лютого 2022 р. став на захист України. Мобілізований до складу  128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни". Незважаючи на отримані поранення, повернувся у стрій, брав участь у боях на Херсонському напрямку.

У середині жовтня Федерацією легкої атлетики України був включений до складу збірної команди України для участі в Чемпіонаті світу з бігу на 24 години у м.Тайбей, Китайський Тайбей (Тайвань), де здобув бронзу,  поступившись лише неодноразовому чемпіону світу та Європи, рекордсмену світу литовцю Олександру Сорокіну та титулованому грецькому атлету Fotios Zisimopoulos.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті