Український військовослужбовець Андрій Ткачук виборов бронзу на Чемпіонаті світу з добового бігу

Український військовослужбовець Андрій Ткачук виборов бронзу на Чемпіонаті світу з добового бігу. Про це повідомляється у телеграм-каналі Стратком ЗСУ.

"Ткачук Андрій Анатолійович 1-2 грудня посів третє місце на Чемпіонаті світу з бігу на 24 години з результатом 284,540 км. Андрій “Бродяга” Ткачук - учасник АТО у 2014-2015 рр, а також багаторазовий чемпіон України з бігу, чемпіон України з трейлу, рекордсмен України з бігу на 24 і 48 годин, учасник чемпіонатів Європи та світу, майстер спорту з легкої атлетики", - йдеться  у повідомленні.

24 лютого 2022 р. став на захист України. Мобілізований до складу  128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни". Незважаючи на отримані поранення, повернувся у стрій, брав участь у боях на Херсонському напрямку.

У середині жовтня Федерацією легкої атлетики України був включений до складу збірної команди України для участі в Чемпіонаті світу з бігу на 24 години у м.Тайбей, Китайський Тайбей (Тайвань), де здобув бронзу,  поступившись лише неодноразовому чемпіону світу та Європи, рекордсмену світу литовцю Олександру Сорокіну та титулованому грецькому атлету Fotios Zisimopoulos.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті