Український снайпер встановив світовий рекорд, знищивши ворога на дистанції близько 4 кілометрів

Український снайпер Вʼячеслав Ковальський встановив світовий рекорд для бойових умов, знищивши ворога на дистанції близько 4 кілометрів. Про це повідомив The Wall Street Journal, - повідомив воєнний журналіст Андрій Цаплієнко у своему Телеграм-каналі 5 грудня.

"Ковальському 58 років. Снайпер долучився до підрозділу військової контррозвідки СБУ. На фото він демонструє звичайний снайперський набій та унікальний підсилений боєприпас, який спеціально виготовляється для його гвинтівки. Вона також зроблена в Україні, і Ковальський тримає її разом зі своїм навідником, який не розкриває обличчя", - написав Цаплієнко.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті