Український наземний робот-камікадзе пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво

Наземний робот-камікадзе від українських розробників Ratel S успішно пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

"Бійці використовують його як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль. Завдяки технології оператор з безпечного місця може підірвати ворожий танк або бліндаж", - зазначив Федоров.

Міністр цифрової трансформації додав, що максимальна швидкість робота — 24 км/г, дальність використання — 6 кілометрів. Технологія може працювати до 2 годин без підзарядки. 

Як повідомлялось раніше, "Армія дронів" уразила більше двохсот одиниць російської техніки за тиждень.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті