"Армія дронів" уразила більше двохсот одиниць російської техніки за тиждень

Підрозділи Сил оборони України, які забезпечуються безпілотниками у рамках проєкту "Армія дронів", знищили 223 одиниці техніки росіян за минулий тиждень. Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 23 жовтня.

"Воїни активно спалюють танки, БМП, БТРи, що наступають. Мінусують гармати та міномети, якими росіяни намагаються накривати українські позиції", - написав Федоров.

Також він зазначив, що безпілотники продовжують відігравати надважливу роль під час оборони Авдіївки та Куп’янська.

Очільник Мінцифри подякував військовим за витримку та максимально ефективне використання технологій та повідомив, що готується до відправки на фронт нова партія дронів від держави.

Як повідомлялось раніше, українські десантники в одному бою на Донеччині знищили 5 танків і 4 БМП, а також 20 ворожих піхотинців.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
29.03.2026
17:26

Згаслі зірки світового балету та крадіжка чужих квартир «в законе». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Ім’я Вадима Писарєва дуже рідко згадується у ЗМІ окупованого Донбасу. До 2014 року майстер балету зі світовим ім’ям був гордістю не лише Донецька, а й усієї України. Звісно, після того як Вадим Якович переметнувся на службу до російських окупантів,...
Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Всі статті