Українські захисники відійшли на західні околиці села Ласточкине під Авдіївкою

Сили оборони України відійшли на західні околиці Ласточкиного під Авдіївкою. Російська армія продовжує штурми на Авдіївському напрямку за допомогою авіації та артилерії. Про це сказав речник ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховійв коментарі РБК-Україна

"Це те, що було станом на ранок. Але ситуація динамічна, вона може змінюватися", - сказав він в розмові з виданням, додавши, що ЗСУ відійшли на раніше заготовлені позиції.

За словами Лиховія, росіяни продовжують штурмові дії на Авдіївському напрямку та діють з підтримкою артилерії та авіації.

"Росіяни штурмують за підтримки авіації та артилерії. Додатковими силами намагаються вести наступальні сили на даному напрямку", - додав речник ОСУВ "Таврія".

Зазначимо, вчора проект Deepstate повідомив про втрату українськими військовими села Ласточкине під Авдіївкою. Проект опублікував карту бойових дій, на якій село було позначено, як окупована територія.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті