Українські захисники відійшли на західні околиці села Ласточкине під Авдіївкою

Сили оборони України відійшли на західні околиці Ласточкиного під Авдіївкою. Російська армія продовжує штурми на Авдіївському напрямку за допомогою авіації та артилерії. Про це сказав речник ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховійв коментарі РБК-Україна

"Це те, що було станом на ранок. Але ситуація динамічна, вона може змінюватися", - сказав він в розмові з виданням, додавши, що ЗСУ відійшли на раніше заготовлені позиції.

За словами Лиховія, росіяни продовжують штурмові дії на Авдіївському напрямку та діють з підтримкою артилерії та авіації.

"Росіяни штурмують за підтримки авіації та артилерії. Додатковими силами намагаються вести наступальні сили на даному напрямку", - додав речник ОСУВ "Таврія".

Зазначимо, вчора проект Deepstate повідомив про втрату українськими військовими села Ласточкине під Авдіївкою. Проект опублікував карту бойових дій, на якій село було позначено, як окупована територія.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті