Українські захисники відбили 12 атак росіян біля села Надія на Луганщині

Воїни ЗСУ відбили 12 штурмів поблизу села Надії у Сватівському районі Луганської области. Про це 20 жовтня повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор.

«Загарбники посилено наступають і в районі Надії, і поблизу Макіївки. Кидають в бій велику кількість броньованої техніки та особового складу. Українські військові відбили 12 штурмів з боку противника в напрямку Надії і не поступилися власними позиціями у Макіївці», - підкреслив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Він також додав, що ворог безперервно обстрілює Білогорівку, завдаючи авіаційних, артилерійських та мінометних ударів по позиціях Сил оборони.

Як повідомлялося, Сили оборони України знищили загалом 14 гелікоптерів російських окупантів ударами ракет ATACMS по аеродромах у Бердянську Запорізької області й у Луганську 17 жовтня, що серйозно вплине на неспроможність РФ захищатися й наступати на відповідних напрямках.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті