Українські захисники у Львові стали хрещеними батьками для 16 дітей-сиріт з Луганської області

Шістнадцять дітей-сиріт з Луганщини знайшли хрещених батьків серед захисників у Львові. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 12 квітня.

"Хрещеними батьками стали курсанти Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та меценати дитячого будинку", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир у співслужінні капеланів з чотирьох капеланств Львівської Архиєпархії  у вівторок, 11 квітня, у дитячому будинку №1 охрестив шістнадцятьох дітей-сиріт з Луганщини".

Раніше повідомлялось, що діти-переселенці з Гірської громади Луганщині зможуть оздоровитися влітку.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті