Українські захисники у Львові стали хрещеними батьками для 16 дітей-сиріт з Луганської області

Шістнадцять дітей-сиріт з Луганщини знайшли хрещених батьків серед захисників у Львові. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 12 квітня.

"Хрещеними батьками стали курсанти Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та меценати дитячого будинку", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир у співслужінні капеланів з чотирьох капеланств Львівської Архиєпархії  у вівторок, 11 квітня, у дитячому будинку №1 охрестив шістнадцятьох дітей-сиріт з Луганщини".

Раніше повідомлялось, що діти-переселенці з Гірської громади Луганщині зможуть оздоровитися влітку.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті