Українські захисники на Луганщині знищили першу БМПТ "Термінатор" – Гайдай

Українські військові на Луганщині знищили бойову машину підтримки танків "Термінатор". Про це 9 лютого у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Нещодавно орки на своєму головному пропагандистському рашf ТБ хизувалися бойовою машиною підтримки танків з гучною назвою "Термінатор". Стільки красивих слів про те, що машину майже неможливо знищити… майже. На фото від луганських захисників саме той "Термінатор" із рашистського відео, саме та одиниця, яку так розхвалював пропагандист, та екіпаж, командир якого щось розповідав про "заразу", - заявив голова ОВА.

За словами Гайдая, БМПТ вдалося знищити на околицях Кремінної. Однак дату, коли нашим захисникам вдалося знищити цю одиницю, він не вказав.

Зазначимо, що ці фотографії є першим візуальним підтвердженням того, що БМПТ "Термінатор" було знищено на території України.

Нагадаємо, що вперше про появу цих бойових машин заговорили ще у травні минулого року - тоді повідомлялося про десятку "Термінаторів" на Сєвєродонецькому напрямку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті