Українські військові відійшли від Соледара - Череватий

Після місяців інтенсивних боїв за останні тижні українська армія залишила Соледар та відійшла на околиці міста на підготовлені позиції. Про це повідомив "Суспільному" спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий 25 січня. 

За його словами, українські захисники відійшли із міста для збереження життя особового складу. 

"Закріпились на заздалегідь підготовлених рубежах оборони. Виконали основне завдання: не дали системно прорвати ворогу на Донецькому напрямку фронту і війти в тил, а потім рухатись на оперативний простір. Вибили максимально сил, першочергово живу силу особового складу, виснажили ворога", - підкреслив Череватий. 

Нагадаємо, раніше у Білому домі озвучили своє бачення ситуації у Бахмуті та Соледарі. 

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті