Українські військові розпочнуть навчання управлінню Leopard 2 у Німеччині вже наступного тижня- ЗМІ

Німеччина розпочне навчання українських військових управлінню танками Leopard 2 у середині наступного тижня. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Spiegel.

Джерела видання зазначають, що до Німеччини з Польщі прибули перші групи українських солдатів для навчання. Воно проходитиме на військовому полігоні в місті Мунстер, де українці навчаються на бойових машинах піхоти Marder.

"Курси будуть прискореними та займуть лише 6-8 тижнів. Зазвичай, підготовка займає кілька років", - йдеться у матеріалі.

Раніше Бундесвер повідомляв, що українських військових навчатимуть лише базовим навичкам поводження з танками, а також відпрацюванню взаємодії Leopard 2 та Marder на полі бою.

Якщо все піде за планом, перші українські військові вирушать на фронт на Leopard 2 вже наприкінці березня. Від початку війни Німеччина вже навчила управлінню різними бойовими системами, такими як зенітні самохідні установки Gepard та гаубиці Panzerhaubitze 2000, близько 1,5 тис українських солдатів.

Як повідомлялося, канцлер ФРН Олаф Шольц висловив сподівання, що близько 80 танків Leopard 2 будуть готові до передачі Україні до кінця березня. 

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті