Українська оборонна компанія й німецький виробник танків Leopard запустили СП

"Радий повідомити про офіційне відкриття спільного підприємства між KMW (KNDS Deutschland) та одним з українських оборонних підприємств. Новостворена компанія спеціалізуватиметься на обслуговуванні й ремонті військової техніки, поставленої німецькою компанією до Сил оборони України. Перші зразки цієї техніки з’явилися в Україні ще в 2022 році", - написав міністр із питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін у Телеграм 21 січня.

За його словами, українські фахівці вже пройшли навчання в Німеччині, на об’єктах уже встановлені перші системи. 

"Дякую Німеччині за лідерство у створенні спільних підприємств й за довіру до українського ОПК. Дякую партнерам з KNDS за готовність до співпраці з українською оборонною промисловістю. Це має надзвичайно важливе значення для нашої обороноздатності - адже тепер техніка буде ремонтуватись швидше. А значить, швидше буде повернена на фронт для виконання бойових завдань", - зауважив Сметанін.

Він підкреслив, що робота спільного підприємства суттєво підтримає українську економіку інвестиціями та робочими місцями.

Компанія KNDS Deutschland є виробником великої кількості бронетехніки, яка перебуває на озброєнні Сил оборони України, зокрема танків Leopard 1 та Leopard 2, самохідних зенітних установок Gepard та самохідних артилерійських установок PzH 2000.

Раніше з посиланням на Міноборони повідомлялось, що Україна готова обговорювати з Францією варіанти спільного виробництва ЗРК і перехоплювачів до них.

Статті

Луганськ
07.02.2025
14:15

Життя у борг. Луганський щоденник

З одного боку - щось будується, змінюється на краще. А з іншого – все більше відчуття, що це якось напоказ, що вітрина сильно прикрашає внутрішній зміст.
Світ
05.02.2025
14:00

«Чому б не сформувати український уряд у вигнанні?». Російські ЗМІ про Україну

«Росії потрібен не заморожений конфлікт, не просто припинення військових дій, а справжній мир, який можна було б укласти на міжнародній конференції, її можна було б назвати «Ялта-2»
Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Всі статті