Українські спортсменки вибороли дві нагороди на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби

Українські спортсменки вибороли дві нагороди на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби. Про це повідомляє Міжнародний олімпійський комітет.

"Дві нагороди, й обидві найвищого ґатунку, вибороли представниці збірної України на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби, що триває у столиці Киргизії. Переможницями змагань  у своїх вагових категоріях стали Аліна Грушина-Акобія (57 кг) та Ілона Прокопевнюк (62 кг)", - йдеться у повідомленні.

 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті