Українські спортсменки вибороли дві нагороди на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби

Українські спортсменки вибороли дві нагороди на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби. Про це повідомляє Міжнародний олімпійський комітет.

"Дві нагороди, й обидві найвищого ґатунку, вибороли представниці збірної України на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби, що триває у столиці Киргизії. Переможницями змагань  у своїх вагових категоріях стали Аліна Грушина-Акобія (57 кг) та Ілона Прокопевнюк (62 кг)", - йдеться у повідомленні.

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті