Українські ракети можуть вражати ворожі цілі на відстані до 1500 кілометрів - секретар РНБО

Українські ракети можуть вражати ворожі цілі на відстані до 1500 кілометрів. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю "Українському радіо", опублікованому 1 вересня.

"Й 700, й 1000-1500 км вже не будуть проблемою, – сказав Данілов щодо відстані, на якій українські війська можуть вражати об’єкти. – Для цього працювала дуже велика кількість фахових людей і все це відбувається для того, щоб ми могли захистити свою країну".

Він також зазначив, що громадянство зброї, яку наразі застосовують по території РФ, українське.

"Є два напрямки, які відпрацьовуються вже певний період часу, – це ракетна програма, яка була затверджена ще в 2020 році, зі створення наших власних українських ракет, і використання безпілотних літальних апаратів, які дуже потужно сьогодні розгортаються в нашій країні із залучення великої кількості приватних компаній, – сказав секретар РНБО. – Все це буде приносити свої результати з урахування того, що ми не атакуємо цивільні об’єкти РФ – школи, дитячі садочки – як це робить країна-терорист. Ми атакуємо або заводи, або військові виробництва"

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що потреби одномоментно набрати 300 тисяч людей до української армії відсутня.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті