Українські прикордонники відбили атаки росіян в районі Бахмута

На Донеччині прикордонники відбили ворожі атаки та ліквідували два десятки загарбників. Про це повідомляє ДПСУ 12 березня.

"Бахмут. Ворожа піхота за підтримки артилерії штурмувала опорний пункт прикордонників. Бійці зупинили окупантів стрілецькою зброєю та гранатометами", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українські прикордонники відбили атаки на два опорних пункти на Донеччині.

"Підготовку стрілецьких підрозділів противника виявила аеророзвідка. Тож прикордонники-мінометники "розвіяли" штурмовиків під час їхнього висування у наступ", - зазначає ДПСУ.

В результаті бойових дій було вбито 9 окупантів, ще 12 – поранено.

Як повідомлялося раніше, у Маріупольському районі пролунали вибухи, окупанти підняли в небо авіацію.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті