Українські прикордонники відбили атаки росіян в районі Бахмута

На Донеччині прикордонники відбили ворожі атаки та ліквідували два десятки загарбників. Про це повідомляє ДПСУ 12 березня.

"Бахмут. Ворожа піхота за підтримки артилерії штурмувала опорний пункт прикордонників. Бійці зупинили окупантів стрілецькою зброєю та гранатометами", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українські прикордонники відбили атаки на два опорних пункти на Донеччині.

"Підготовку стрілецьких підрозділів противника виявила аеророзвідка. Тож прикордонники-мінометники "розвіяли" штурмовиків під час їхнього висування у наступ", - зазначає ДПСУ.

В результаті бойових дій було вбито 9 окупантів, ще 12 – поранено.

Як повідомлялося раніше, у Маріупольському районі пролунали вибухи, окупанти підняли в небо авіацію.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті