Українські полярники показали, як поводяться новонароджені тюленята Веддела

Українські полярники показали, як поводяться новонароджені тюленята Веддела. Про це повідомили у Національному антарктичному науковому центрі "Академік Вернадський".

Цього року народилися вже шестеро тюленят Веддела: чотири хлопчики та дві дівчинки. 

За словами біолога 29-ї УАЕ Світозара Давиденка, всі вони добре почуваються та активно ростуть. Стан тварин наші полярники моніторять під час піших виходів або за допомогою дрона.SeaBaby з мамою вибрали нове місце відпочинку: на кризі у протоці між островом Вінтер, на якому тюленя народилося, та островом Галіндез, де розташований “Академік Вернадський”. 

"Тепер їх можна бачити прямо з вікна станції. Поруч у кризі є велика тріщина та доступ до відкритої води. Тож самиця вже залишає малюка й ходить харчуватися в океан SeaBaby ж стає зовсім самостійним і от-от теж вчитиметься плавати.Іноді вони повертаються на острів Вінтер, де перебуває також три мами з дитинчатами. Одна родина знаходиться на островах Троє Поросят, а ще одна – за островом Гротто.Цікаво, що перед пологами самиці час від часу змінювали місце розташування. Зокрема, кілька з них постійно переміщувались між Вінтером та Трьома поросятами, неначе обираючи кращий “пологовий будинок”, - йдетьяс уповідомленні.

На фото – SeaBaby, а також інші тюленята. Автори фото - Анна Соіна, Олександр Богомаз, Віталій Камінський, Валентина Гарбарчук.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.08.2025
09:47

«Це не клоун - все набагато гірше і страшніше». Російські ЗМІ про Україну

«Яким буде результат - покаже переговорний процес. Але те, що від територій, включених до складу Росії за Конституцією, ми не відмовимося, - залізобетонно»
Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Всі статті