Українські пілоти вже вчаться літати на французьких винищувачах - Le Figaro

Група українських пілотів ще в лютому прибула у Францію для опанування багатоцільових бойових літаків Mirage 2000. Про це повідомляє французька газета Le Figaro, - пише ua.news.

Зазначається, що Париж може передати Україні ці машини. 

За даними видання, близько тридцяти українських пілотів вже понад півтора місяця проходять прискорену підготовку на французьких винищувачах-бомбардувальниках на авіабазах Мон-де-Марсан та Нансі. Рішення про їх навчання ухвалили напередодні візиту Володимира Зеленського до Парижу, що відбувся 8 лютого.

Таким чином Франція приєдналася до Сполучених Штатів, які також проводять навчання українських пілотів на F-16. Франція може згодом доставити Києву десяток таких літаків. На цю тему в Парижі немає табу, пише видання. «Я абсолютно нічого не виключаю», -  говорив на цю тему президент Еммануель Макрон.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті