Українські пілоти вже вчаться літати на французьких винищувачах - Le Figaro

Група українських пілотів ще в лютому прибула у Францію для опанування багатоцільових бойових літаків Mirage 2000. Про це повідомляє французька газета Le Figaro, - пише ua.news.

Зазначається, що Париж може передати Україні ці машини. 

За даними видання, близько тридцяти українських пілотів вже понад півтора місяця проходять прискорену підготовку на французьких винищувачах-бомбардувальниках на авіабазах Мон-де-Марсан та Нансі. Рішення про їх навчання ухвалили напередодні візиту Володимира Зеленського до Парижу, що відбувся 8 лютого.

Таким чином Франція приєдналася до Сполучених Штатів, які також проводять навчання українських пілотів на F-16. Франція може згодом доставити Києву десяток таких літаків. На цю тему в Парижі немає табу, пише видання. «Я абсолютно нічого не виключаю», -  говорив на цю тему президент Еммануель Макрон.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті