Українські пілоти проходитимуть навчання на F-16 хвилями, учасників першої партії вже визначили - Ігнат

Українські пілоти проходитимуть навчання на винищувачах F-16 хвилями, і для першої вже сформували список. Про це 4 червня в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Треба воювати тут, але й треба вчитися там. Тому на такій ротаційній основі будуть хвилями направлятися. У першій хвилі можуть бути кілька десятків пілотів. У першій хвилі будуть власне найкращі та найдосвідченіші пілоти. Пріоритет для тих, хто добре володіє англійською мовою", - розповів речник Повітряних сил ЗСУ.

За словами спікера, пріоритет також іде саме на молодь, яка пізніше стане наставниками для своїх ще молодших колег. Зокрема в міру постачання західної авіації також навчатимуться інженери та офіцери бойового управління.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Повітряних силах розповіли про особливості навчання українських пілотів на F-16.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті