Українські пілоти проходитимуть навчання на F-16 хвилями, учасників першої партії вже визначили - Ігнат

Українські пілоти проходитимуть навчання на винищувачах F-16 хвилями, і для першої вже сформували список. Про це 4 червня в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Треба воювати тут, але й треба вчитися там. Тому на такій ротаційній основі будуть хвилями направлятися. У першій хвилі можуть бути кілька десятків пілотів. У першій хвилі будуть власне найкращі та найдосвідченіші пілоти. Пріоритет для тих, хто добре володіє англійською мовою", - розповів речник Повітряних сил ЗСУ.

За словами спікера, пріоритет також іде саме на молодь, яка пізніше стане наставниками для своїх ще молодших колег. Зокрема в міру постачання західної авіації також навчатимуться інженери та офіцери бойового управління.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Повітряних силах розповіли про особливості навчання українських пілотів на F-16.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті