Українські оборонці збили ракету над Криворізьким районом

Українські захисники надвечір, 16 лютого, збили ракету над Криворізьким районом Дніпропетровщини. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак у Telegram.

"Після тихих ночі та ранку, пообіді ворог знову спрямував свою зброю на Нікопольщину. Потерпала Марганецька громада. Її росіяни атакували двома дронами-камікадзе. Й обстріляли з важкої артилерії. Наслідки терору зараз ще уточнюються. Триває обстеження територій. Люди не постраждали. Вже надвечір українські оборонці збили над Криворізьким районом ракету. Дякую за роботу!", - пише Лисак.

Як повідомлялося, під час артилерійського обстрілу селища Велика Писарівка на Сумщині росіяни вбили жителя. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті