Українські оборонці збили ракету над Криворізьким районом

Українські захисники надвечір, 16 лютого, збили ракету над Криворізьким районом Дніпропетровщини. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак у Telegram.

"Після тихих ночі та ранку, пообіді ворог знову спрямував свою зброю на Нікопольщину. Потерпала Марганецька громада. Її росіяни атакували двома дронами-камікадзе. Й обстріляли з важкої артилерії. Наслідки терору зараз ще уточнюються. Триває обстеження територій. Люди не постраждали. Вже надвечір українські оборонці збили над Криворізьким районом ракету. Дякую за роботу!", - пише Лисак.

Як повідомлялося, під час артилерійського обстрілу селища Велика Писарівка на Сумщині росіяни вбили жителя. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті