Українські дрони на Донеччині за один виліт знищили техніку оккупантів на мільйони доларів

Українські дрони за один виліт знищили техніку оккупантів на мільйони доларів. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в Телеграм.

"Донеччина. Працює рота ударних БПЛА «АХІЛЛЕС»  92 ОШБР. За один виліт коптер бійців уразив бронетранспортер, бойову машину піхоти та броньовану ремонтно-евакуаційну машину. Вартість ураженої техніки окупантів — мільйони доларів.  Продовжуємо працювати над масштабуванням Армії дронів. Безпілотників на фронті буде більше", - зазначив Федоров.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті